• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
Videolar
YURT RADYO
GÜNÜN SÖZÜ
YETİŞ DER
 ''HAKLAR VERİLMELİ''
     KURUCU ÜYE

YURT Ay Derneği Başkanı Sayın Yunus UZUN ve Yönetim Kurulu üyeleri, Erzurum Valisi Sayın Okay MEMİŞ’i makamında nezaket ziyaretinde bulundu

 YURT Ay Derneği Başkanı Sayın Yunus UZUN ve Yönetim Kurulu üyeleri, Erzurum Valisi Sayın Okay MEMİŞ’i makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette,  YURT Ay Derneği olarak yapılan faaliyet ve çalışmalar hakkında Vali MEMİŞ ‘e bilgi verildi.

 YURT Ay Derneği olarak; Sayın Valimize sunmuş olduğumuz dosyada;

1 – Yurtlardan ayrılmış ve çeşitli nedenlerle işlerine son verilmiş veya sıkıntıları olanlara il müdürlüğü tarafından maddi ve ayni yardım yapılması.
2 – Kurum bakımından ayrılan kız çocuklarının aile sıkıntıları, il müdürlüğü ile birlikte rehberlik verilmesi ve erken yaşta ayrılmak durumunda kalan kız kardeşlerimizin reşit olmadan yurttan/kurumdan ayrılmaları,
3– Evlenecek olan kardeşlerimize çeyiz yardımı, ayni veya başka desteklerin sağlanması.
4– Resmi gazetede yayınlanan “7103 Vergi Kanunları kapsamında “SINAVSIZ UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ” ile ilgili Emniyet Müdürlüğünde çalışan Teknisyen Yardımcısı kadrosundaki arkadaşlarımızın sorunlarının ve Lise mezunu olan arkadaşlarımızın atamalarında kurumların inisiyatifine bırakılmaması ve atamaların Valilik bünyesinde ele alınarak atamalarının sağlanması.
5 - Kurumlardan ayrılan Gençlere rutin hale getirilmek ve çalışmaların birlik içinde olması için rehberlik Verilmesi konusunda.

 Dernek yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Okay MEMİŞ, Derneğimiz ile alakalı olarak olumlu görüşlerini dile getirerek çalışmalarımızda başarılar diledi.

YURT Ay Derneği olarak; Erzurum Valisi Sayın Okay MEMİŞ’i göstermiş olduğu nezaketten dolayı üyelerimiz adına teşekkür ederiz.              YURT AY BASIN VE YAYIN46 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74985.7728
Euro6.36106.3865
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret6161