• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
Videolar
YURT RADYO
GÜNÜN SÖZÜ
YETİŞ DER
 ''HAKLAR VERİLMELİ''
     KURUCU ÜYE

2. Düzenlenen Erzurum Yakutiye Tapu Müdürlüğü ve Erzurum Yurt Ay Derneğinin ortaklaşa iftar yemeği

İFTAR YEMEĞİ

 

29.05.2019 Tarihinde 2. Düzenlenen Erzurum Yakutiye Tapu Müdürlüğü ve Erzurum Yurt Ay Derneğinin ortaklaşa  iftar yemeğine katılımlarından dolayı Horasan Tapu Müdürü Sayın Fatih AKPINAR, Tortum Tapu Müdürü Sayın Ertaç SEVİNÇ, Yakutiye Tapu Müdür Yardımcısı Sayın Şenol KARACA, ÇEKOM çocuk evleri Gençleri Ve bakım Elemanlarına ve Yakutiye Tapu Müdürlüğü personeli ve  Erzurum Yurt Ay Derneği yönetim kuruluna teşekkür ederiz.

 

  Bu organizasyona katkılarından dolayı Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Sayın Hakkı YETİŞİR, Yakutiye Tapu Müdürü Sayın Fetullah NEHİR, Horasan Tapu Müdürü Fatih Akpınar, Tortum Tapu Müdürü Sayın Ertaç SEVİNÇ, Yakutiye Tapu Müdür Yardımcısı Sayın Şenol KARACA, Yakutiye Tapu Müdürlüğü Personellerinden Nurullah AKINCI’ya, Yakutiye Tapu Müdürlüğü personeline, Servis Elemanları Hayati Bey, Metin Bey, Serkan Bey ve Ali Bey’e, ÇEKOM Çocuk Evleri Müdürü Ünal AKSAKAL ve KÖKSAL HURŞİT beylere Erzurum Yurt Ay Derneği ailesi olarak Müteşekkiriz.

 

Bu organizasyonun Düzenlenmesinden dolayı Dernek Başkan Yarımcımız Sayın: Burhan ÖZDEMİR ve Genel Sekreterimiz Sayın: Emrah TÜRK'e Bizlere Katmış olduğu bu gurur ve beraberliğimiz adına Dernek Başkanımız Yunus UZUN Teşekkürde bulunmuştur.

 

ÇÜNKÜ BİZ BİRLİKTE BİR AİLEYİZ!!!

 

Erzurum Yurt Ay Derneği Basın Yayın

 

Ali YİLDİRİM

 

0545- 302 74 12

 230 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74985.7728
Euro6.36106.3865
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret6159