• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
Videolar
YURT RADYO
GÜNÜN SÖZÜ
YETİŞ DER
 ''HAKLAR VERİLMELİ''
     KURUCU ÜYE

Üyemiz Ali TURAN In düğününe katıldık.

    Erzurum yurt ay Derneği ve Erzurum Yurt Sendikası Üyemiz Sayın Ali TURAn'ın  bu  mutlu gününde yanında bulunduk.Dernek ve sendika olarak Bu mutlu gününde bizleride Arayarak ve davet göndererek Onurlandıran Kardeşimiz Ali TURAN a teşekkür ederiz.,
          Aynı kaderi paylaşmış kişiler olarak bizleri bir araya getiren bu düğün vesilesi ile arkadaşlarımız ve değerli üyelerimiz ile kardeşimiz Ali nin düğününde bulunarak onunla aynı mutluluğu paylaştık. Dernek ve Sendika başkanımız Sayın Yunus UZUN Kardeşimiz Ali TURAN ın düğününde bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.
           Düğüne katılım sağlayan ve çiçek gönderen Dernek ve sendika  başkanımız YUNUS UZUN, Başkan yardımcımız Burahan ÖZDEMİR, Saymanımız Oktay ÖVER, Asıl Üyemiz,TAlet ALTINOk, Basın ve Yayın başkanı ALİ YİLDİRİM, Üyemiz Turgay Çılgın,üyemiz Selami ÇETİN Tebriklerde bulunarak mutlu günlerinde bizlerinde her daim yanlarında olduğumuzu belirttiler.
           Yurt Eğitim sendikası Genel başkanı Sayın HAKAN ÇELİKSOY üyemiz Sayın Ali TURAN a Çicek yollayarak tebriklerini sundu.
       
              Davetiye verdiğimiz ve davet ettiğimiz Çalışma,Aile Sosyal Politikalar il müdürlüğünden kimsenin katılmaması dikkatlerden kaçmadı. Davet ettiğini söyleyen Ali turan Davet mektubu ve bizzat giderek davet ettim ama kimse düğünümüzde bulunmadı. ASP İl müdürlüğünün bu mutlu günümde yanımda olmaları benim için çok değerli olacaktı ama kendileri ve çalışanların düğünümde olmaması beni çok üzdü. diyerek serzenişte bulundu.

    YURT AY DERNEĞİ BASIN YAYIN BAŞKANLIĞI 
                   ALİ YİLDİRİM

67 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74985.7728
Euro6.36106.3865
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret6159