• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
Videolar
YURT RADYO
GÜNÜN SÖZÜ
YETİŞ DER
 ''HAKLAR VERİLMELİ''
     KURUCU ÜYE

Şeffaflık ilkemiz

ŞEFFAFLIK İLKESİ
*Derneğimiz faaliyetlerinde toplumsal yapıyı oluşturan veya kamu gücünü kullanan tüm kişi ve kuruluşların açık, dürüst, yasal, etik, izlenebilir ve hesap verebilir şekilde davranmasını talep eder, kendisi de aynı ilkeler çerçevesinde faaliyetlerini sürdürür. *Amaçlarını gerçekleştirmek üzere faaliyette bulunurken ilgili taraflara zamanında, açık ve doğru bilgi sağlar. *Demokrasiye inanır, açık ve şeffaf bir toplum hedefinin demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olduğunu kabul eder.
*Siyasi bir tercihi yoktur, tarafsızdır, iç ve dış siyasetteki tüm parti ve gruplara, kurum, dernek ve vakıflara karşı eşit mesafede bulunmaktadır.
*Olaylar karşısında aldığı konum tarafsız, bilimsel ve profesyonel analiz ve araştırmalara dayanır.
*Amaçlarını gerçekleştirmek üzere yurt içi ve yurtdışındaki birçok kişi, kurum, kuruluşla işbirliği içinde hareket edecek olsa da özgür, tarafsız ve bağımsız tutumunu olumsuz yönde etkileyecek veya sınırlayacak herhangi bir mali destek kabul etmez.
*Temel hak ve özgürlüklere saygılıdır, katılımcı, demokratik ve değişime açık fikirli bir kültür yaratmayı hedefler.
*Kutup yaratan ve kavga eden değil, yapıcı, birleştirici, kucaklayıcı ve sonuca götürücü bir yapı oluşturmayı amaçlamıştır.
Yorumlar - Yorum Yaz
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74985.7728
Euro6.36106.3865
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret6160